Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Margith MUNKEBYE

Photo member


Labour

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 24/04/1967 to 01/01/1974 Representative-Norway
  • from 02/05/1966 to 01/04/1967 Substitute-Norway

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts