Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Knut FRYDENLUND

Photo member


Deputy
Labour

Stortinget
NO - 0026 - Oslo 1
Norway

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 18/11/1981 to 01/11/1985 Representative-Norway
  • from 17/04/1970 to 01/10/1973 Representative-Norway

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts