Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Jean REY

Photo member


Libéral

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 07/05/1953 to 26/09/1953 Substitute-Belgium
  • from 13/08/1949 to 07/08/1950 Substitute-Belgium

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts