Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr P.R. STOFFELEN

Photo member


Member of the House of Representatives
Labour

House of Representatives - Tweede Kamer der Staten Generaal
NL - 2500 EA - The Hague
Netherlands

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 05/10/1977 to 03/10/1994 Representative-Netherlands
  • from 02/07/1973 to 01/05/1977 Substitute-Netherlands

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities