COVID-19: the Assembly modifies its working procedures Special page

Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Odd LIEN

Photo member


Deputy
Labour

Stortinget
NO - 0026 - Oslo 1
Norway

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 03/05/1976 to 18/11/1981 Representative-Norway
  • from 21/04/1975 to 01/05/1976 Substitute-Norway

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities