Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr J. van de KIEFT

Photo member


Member of the House of Representatives
Labour

House of Representatives - Tweede Kamer der Staten Generaal
NL - 2500 EA - The Hague
Netherlands

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 07/08/1950 to 30/09/1952 Representative-Netherlands
  • from 13/08/1949 to 08/09/1949 Representative-Netherlands

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities