Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Manuel MARIN GONZALEZ

Photo member


Deputy
Socialiste

Congreso de los Diputados
ES - 28071 - Madrid
Spain

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 25/04/1983 to 29/06/1983 Substitute-Spain
  • from 23/01/1978 to 24/09/1980 Substitute-Spain

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts