Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr S. Olof H. JOHANSSON

Photo member


Centre Party

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 10/11/1994 to 25/01/1999 Substitute-Sweden
  • from 21/04/1986 to 04/05/1992 Representative-Sweden

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts