Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Anastassios PAPALIGOURAS

Photo member


Deputy
N.D.

House of Parliament
GR - 10021 - Athens
Greece

a.papaligouras@parliament.gr

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 23/11/2007 to 29/09/2008 Representative-Greece
  • from 21/04/1986 to 01/07/1987 Representative-Greece

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities