COVID-19: the Assembly modifies its working procedures Special page

Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Kristian LANGLO

Photo member


Libéral

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 07/05/1953 to 20/05/1954 Substitute-Norway
  • from 07/08/1950 to 26/05/1952 Substitute-Norway

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts