Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Miloš MELČÁK

Photo member


Deputy

Poslanecká sněmova Parlamentu
CZ - 118 26 - Praha 1
Czech Republic

melcakm@psp.cz

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 03/09/2002 to 04/10/2010 Representative-Czech Republic
  • from 23/09/1996 to 04/11/1998 Substitute-Czech Republic

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities