Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Ljiljana MILIĆEVIĆ

Photo member



Serb Democratic Party (SDS)

House of Peoples
-
Bosnia and Herzegovina

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 04/10/2010 to 24/01/2011 Substitute-Bosnia and Herzegovina
  • from 27/01/2003 to 22/01/2007 Representative-Bosnia and Herzegovina

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions