Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Kaarina DROMBERG

Photo member


Member of Parliament
National Coalition

Eduskunta
FI - 00102 - Helsinki
Finland

kaarina.dromberg@eduskunta.fi

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 27/05/2003 to 16/04/2007 Representative-Finland
  • from 22/04/1991 to 24/06/2002 Substitute-Finland

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities