Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Oskars KASTĒNS

Photo member


Deputy
Latvia's First Party/Latvia's Way

Saeima of the Republic of Latvia
LV - 1811 - Rīga
Latvia

oskars.kastens@saeima.lv

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 13/03/2009 to 24/01/2011 Substitute-Latvia
  • from 26/04/2004 to 22/01/2007 Substitute-Latvia

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities