Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Ramón JÁUREGUI

Photo member


Deputy
Socialiste

Congreso de los Diputados
ES - 28071 - Madrid
Spain

ramon.jauregui@diputado.congreso.es

Working language: French

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 09/03/2012 to 06/04/2014 Representative-Spain
  • from 21/06/2004 to 27/06/2008 Representative-Spain

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities