Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Rodica Mihaela STĂNOIU

Photo member


Senator
Parti Social Démocrate

Senatul României
RO - 050711 - Bucarest
Romania

Working language: French

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 18/03/2005 to 16/03/2007 Representative-Romania
  • from 26/01/1998 to 22/01/2001 Representative-Romania

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities