Logo Assembly Logo Hemicycle

Dame Angela WATKINSON

Photo member


Deputy
Conservative

House of Commons
GB - SW1A OAA - London
United Kingdom

watkinsona@parliament.uk
www.angelawatkinsonmp.com

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 21/01/2013 to 07/11/2015 Representative-United Kingdom
  • from 01/09/2005 to 22/01/2007 Substitute-United Kingdom

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities