Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Július BROCKA

Photo member


Deputy
Christian Democratic Movement

Kancelária Národnej rady SR
SK - 812 80 - Bratislava
Slovak Republic

julius.brocka@nrsr.sk

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 02/10/2006 to 04/10/2010 Substitute-Slovak Republic
  • from 01/02/1993 to 27/09/1993 Special Guest-Slovak Republic

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities