COVID-19: the Assembly modifies its working procedures Special page

Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Margherita BONIVER

Photo member


Deputy
Forza Italia

Camera dei deputati
IT - 00186 - Roma
Italy

boniver_m@camera.it

Working language: French

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 02/10/2006 to 29/09/2008 Substitute-Italy
  • from 24/09/1980 to 01/01/1982 Substitute-Italy

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities