Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Mladen IVANIĆ

Photo member



Party of Democratic Progress of Republika Srpska

House of Peoples
-
Bosnia and Herzegovina

mladen.ivanic@parlament.ba

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 03/10/2011 to 25/01/2015 Substitute-Bosnia and Herzegovina
  • from 16/04/2007 to 11/04/2011 Representative-Bosnia and Herzegovina

Activities