COVID-19: the Assembly modifies its working procedures Special page

Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Mikheil MACHAVARIANI

Photo member


Deputy
United National Movement

Parliament of Georgia
GE - 0118 - Tbilisi
Georgia

mmachav@parliament.ge

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 23/01/2012 to 29/11/2012 Substitute-Georgia
  • from 29/09/2008 to 27/04/2009 Substitute-Georgia

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities