Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Jana FISCHEROVÁ

Photo member


Deputy
Civic Democratic Party

Poslanecká sněmova Parlamentu
CZ - 118 26 - Praha 1
Czech Republic

fischerovaj@psp.cz

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 28/09/2015 to 22/01/2017 Substitute-Czech Republic
  • from 04/10/2010 to 26/01/2014 Representative-Czech Republic

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities