COVID-19: the Assembly modifies its working procedures Special page

Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Rom KOSTŘICA

Photo member


Deputy
TOP 09 and Mayors

Poslanecká sněmova Parlamentu
CZ - 118 26 - Praha 1
Czech Republic

kostricar@psp.cz

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 29/09/2014 to 21/01/2018 Representative-Czech Republic
  • from 04/10/2010 to 26/01/2014 Substitute-Czech Republic

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities