Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Andrzej HALICKI

Photo member


Deputy
Civic Platform (PO)

Chancellery of the Sejm
PL - 00-902 - Warszawa
Poland

andrzej.halicki@sejm.pl

Working language: English

Declarations of interests:
2019

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 25/01/2016 to 23/06/2019 Representative-Poland
  • from 23/01/2012 to 25/01/2015 Representative-Poland

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities