Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Jagna MARCZUŁAJTIS-WALCZAK

Photo member


Deputy
Civic Platform (PO)

Chancellery of the Sejm
PL - 00-902 - Warszawa
Poland

jagna.marczulajtis-walczak@sejm.pl

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • from 26/01/2015 to 24/01/2016 Substitute-Poland
  • from 23/01/2012 to 20/01/2013 Substitute-Poland

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Activities