Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Rachael HARDER

Photo member

Representative
Member
Conservative Party of Canada

Canada-Europe Parliamentary Association
CA - K1A 0A6 - Ottawa
Canada

rachael.harder@parl.gc.ca
www.rachaelharder.ca

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • since 16/04/2020 Representative-Canada
  • from 21/01/2019 to 26/01/2020 Representative-Canada
  • from 23/01/2017 to 20/01/2019 Substitute-Canada

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts