Logo Assembly Logo Hemicycle

Ms Marram ALHEISAH

Photo member

Representative
Representative
Independent

House of Representatives
JO - 11118 - Amman
Jordan

info@representatives.jo

Working language: English

Roles

Membership of political groups

Assembly Member

  • since 21/01/2019 Representative-Jordan
  • from 13/02/2018 to 20/01/2019 Substitute-Jordan
  • from 24/04/2017 to 21/01/2018 Substitute-Jordan

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts