Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Michael STEWART

Photo member


Deputy
Labour

House of Commons
GB - SW1A OAA - London
United Kingdom

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 18/09/1970 to 01/09/1973 Representative-United Kingdom
  • from 25/04/1961 to 01/05/1962 Representative-United Kingdom

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Votes on adopted texts