Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Paul SCHLÜTER

Photo member


Member of the Folketing
Conservative

Folketinget
DK - 1240 - Copenhagen
Denmark

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 22/11/1979 to 29/06/1982 Substitute - Denmark
  • from 16/12/1971 to 06/05/1974 Substitute - Denmark

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts