Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr John FARR (United Kingdom)

Photo member


Deputy
conservative

House of Commons
GB - SW1A OAA - London
United Kingdom

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 03/05/1976 to 23/01/1978 Representative - United Kingdom
  • from 22/01/1973 to 01/05/1976 Substitute - United Kingdom

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities