Logo Assembly Logo Hemicycle

Lord Geoffrey FINSBERG

Photo member


Deputy
Conservative

House of Commons
GB - SW1A OAA - London
United Kingdom

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 30/01/1984 to 07/10/1996 Representative-United Kingdom

In the committee(s) and sub-committee(s)

  • President of the Assembly: Bureau of the Assembly (from 25/11/1991 to 03/05/1992)

Activities