Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Robert PARRY

Photo member


Deputy
Labour

House of Commons
GB - SW1A OAA - London
United Kingdom

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 25/11/1987 to 30/06/1992 Representative-United Kingdom
  • from 28/01/1985 to 01/11/1987 Substitute-United Kingdom

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Votes on adopted texts