Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Janez PODOBNIK

Photo member


Deputy
SLS - SKD Slovenian People's Party

Drzavni Zbor Republike Slovenije
SI - 1000 - Ljubljana
Slovenia

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 26/04/2004 to 18/01/2005 Representative-Slovenia
  • from 14/03/2001 to 22/01/2004 Representative-Slovenia

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts