Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Paul ELVINGER (Luxembourg)

Photo member


Deputy
Parti démocratique

Chambre des Députés
LU - 1728 - Luxembourg
Luxembourg

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 06/05/1974 to 24/09/1974 Substitute - Luxembourg
  • from 12/05/1969 to 21/01/1974 Substitute - Luxembourg

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities