Logo Assembly Logo Hemicycle

Mr Jon LEIRFALL

Photo member


Union pays.

Working language: English

Mandates

In the political groups

In the Assembly

  • from 21/04/1959 to 01/01/1960 Representative - Norway
  • from 10/10/1958 to 01/04/1959 Substitute - Norway

In the committee(s) and sub-committee(s)

Activities

Reports and committee opinions

Motions, Written Declarations, Questions

Votes on adopted texts